Porto Novi

LIGA EVROPE: U četvrtfinalu su Bajer, Sevilja, Bazel i Vulvsi

Bajer Leverkuzen, Sevilja, Bazel i Vulverhempton plasirali su se večeras u četvrtfinale Lige Evrope.
U prvoj utakmici dana slavio je Bajer Leverkuzen 1:0 protiv Rendžersa na svom stadionu ,,BajAreni”. Gol je postigao Diabi u 51. minutu. Prvi duel završen je 3:1, pa tako Bajer ide dalje sa ukupnim rezultatom 4:1.
U drugom meču dana Sevilja je pobijedila Romu 2:0 na neutralnom terenu ,,Šauinsland rajzen areni”. Golove su postigli Reguilon u 22. i En Nesiri u 44. minutu.
U trećem duelu večeri Bazel je, na svom ,,St. Jakob Parku”, pobijedio Ajntraht 1:0. Strijelac je bio Fraj u 88. minutu. Prvi meč završen je 3:0, pa tako Bazel prolazi dalje sa ukupnim rezultatom 4:0.
U četvrtoj utakmici večeri Vulvsi su, na svom ,,Molino stadionu”, pobijedili Olimpijakos 1:0. Gol je postigao Himenes u devetom minutu, iz penala. Prvi duel završen je 1:1, pa Vulvsi u narednu fazu takmičenja prolaze sa ukupnim rezultatom 2:1.
Mečevi su odigrani bez publike.
Sjutra na programu su mečevi osmine finala Lige šampiona: Juventus-Lion i Mančester Siti-Real Madrid.