DRUŠTVO PREPORUKA

OŠ ,,VUKO JOVOVIĆ” DANILOVGRAD: Dodijeljene Luče

U danilovgradskoj Osnovnoj školi ,,Vuko Jovović” danas su dodijeljene diplome Luča polumaturantima koji su tokom školovanja zavrijedili sve petice. Na prigodnoj svečanosti direktorica Nataša Vuletić kazala je da je dodjela Luča ,,najljepši trenutak kada možemo čestitati na uspjehu našim učenicima koji daju najbolji primjer generacijama koji dolaze”.

-Vi ste najljepši dragulj odgovornog rada čitavog kolektiva koji se ponosi vašim postupcima i vašim primjernim vladanjem. Koristim priliku da vam od srca iskreno u svoje ime i u ime kolektiva čestitam diplomu „Luča“. Želim vam puno uspjeha u daljem školovanju, da vam se sve želje ostvare i da dalje budete ponos naše škole-kazala je Vuletić.

 Nagrađeni učenici su, kao uspomenu na ovaj dan, dobili knjigu i hemijsku sa gravurom škole.

  -Neka i dalje knjiga bude vaš najbolji drug i nastavi da vas bogati znanjem i ljepotom. Neka vam nebo bude granica!

Srećan vam put naše drage lučonoše-rekla je direktorica.

 

Mn.M.

Foto: A studio

Leave a Reply