Porto Novi
PREPORUKA SPORT

LŠ: Zvezda slavila protiv Olimpijakosa, pobjeda Atletika, Bajern napunio mrežu Totenhema

Miloš Vulić, Crvena zvezda (foto: Marko Jovanović)

Prvi mečevi drugog kola Lige šampiona odigrani su večeras.
U prvom meču dana Šahtjor je na gostujućem terenu, stadionu Đuzepe Meaca” u Milanu, slavio 2:1 protiv Atalante. Golove za Šahtjor postigli su Morales u 41. i Solomon u 95. minutu, a za Atalantu Zapata u 28. minutu.
Real Madrid je u sljedećem meču remizirao sa Klub Brižom 2:2, na svom terenu, ,,Santiago Bernabeuu” u Madridu. Golove za Real postigli su Ramos u 55. i Kazemiro u 85, dok je strijelac oba gola za Klub Briž bio Deni u 9. i 39. minutu.
Crvena zvezda, na svom terenu, stadionu ,,Rajko Mitić” u Beogradu, slavila je protiv Olimpijakosa 3:1. Golove za Zvezdu postigli su Vulić u 63, Milunović u 87. i Boakie u 90, a za Olimpijakos Semedo u 37. minutu.
PSŽ je slavio na gostujućem terenu 1:0 protiv Galatasaraja. Gol u 52. minutu, na stadionu ,,Turk Telekom” u Istanbulu, postigao je Ikardi.
Juventus je na svom terenu, ,,Alianc stadionu” u Torinu, pobijedio Bajer Leverkuzen 3:0. Golove su postigli Iguain u 17, Bernardeski u 62. i Ronaldo u 89. minutu.
Atletiko Madrid slavio je 2:0 na gostujućem terenu, ,,RZD Areni” u Moskvi, a golove su postigli Žoao Feliks u 48. i Tomas u 58. minutu.
Mančester Siti pobijedio je, golovima Sterlinga u 66. i Fodena u 95. minutu, na svom ,,Etihad stadionu” u Mančesteru, Dinamo Zagreb 2:0.
Bajern je, na gostujućem terenu, ,,Totenhem hotspur stadionu” u Londonu, pobijedio Totenhem 7:2. Golove su postigli Kimič u 15, Levandovski u 45. i 87. i Nabri u 53, 55, 83. i 88. minutu za Bajern, a za Totenhem Son u 12. i Kejn, iz penala, u  61. minutu.