Zbog planiranih radova na mreži, u četvrtak 19. oktobra, bez napajanja električnom energijom će ostati:
Podgorica
– u terminu od 8 do 15 sati – Zagorak;
– u terminu od 8:30 do 15 sati: dio Piperske ulice, dio Ragamske ulice i ul. Trifuna Đukuća.
Cetinje
– u terminu od 9 do 15 sati: naselje Stankova Gomila, dio Humaca, dio Bulevara Crnogorskih junaka i Pozduje.
Kotor
– u terminu od 09 do 11 sati – dio potrošača u Risnu koji se napajaju sa trafostanice “Mala”.
Ulcinj
– u terminu od 8 do 14:30 sati – potrošači iza Doma kulture.
Žabljak
– u terminu od 9 do 15 sati – Ivan Do.
Šavnik
– u terminu od 9 do 15 sati – Kruševice.
Kolašin
– u terminu od 9:30 do 15 sati – Lugovi i Crkvine.
– u terminu od 9:30 do 14:30 sati: Đuđevina, Bare, Petrova Ravan, Drijen, Sreteška Gora i Sela.
Mojkovac
– u terminu od 9:30 do 13:30 sati – Jakovići.
Bijelo Polje
– u terminu od 9 do 14:30 sati – Kukulje i Vergaševići.
Pljevlja
– u terminu od 8 do 17 sati: Mataruge, Gačevića Dolina, Kneževići, Ljutići, Ćirovići, Klađe, Kleke, Vrulja, Podborova, Breza, Vlaovina, Kozica, Raćevo, Vukovo Brdo, Roganice i Obarde.
– u terminu od 10 do 15 sati: Ođžak, Boščinovići, Uremovići, Gornje Selo, Crnobori, Vlaovići, Potpeć, Njivice, Laz, Vilići, Alići, Zekavice, Jasen, Dubočica, Lijeska, Bratosavina, Podkrajci, Maoče i Kordovina.
– u terminu od 8 do 15 sati: ul. Ivana Milutinovića, Odžak i Čestin.
Berane
– u terminu od 8 do 18 sati: Budimlja, Mašte i Goražde;
– u terminu od 8:30 do 14:30 sati – Šekular.
Plav
– u terminu od 8:30 do 15 sati: cjelokupno gradsko i seosko područje opštine Plav.
Gusinje
– u terminu od 8:30 do 15 sati: cjelokupno gradsko i seosko područje opštine Gusinje.
Rožaje
– u terminu od 9 do 14:30 sati – Grahovo i Plunci.
Petnjica
– u terminu od 8:30 do 14:30 sati: Kalica, Radmance, Donja Vrbica i Poroče.
Andrijevica
– u terminu od 8:30 do 14:30 sati – Slatina.
Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom. U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.
Nova elektronska brojila, od ponedjeljka 16. oktobra do petka 20. oktobra, biće ugrađivana na sljedećim lokacijama:
Danilovgrad 16.10.
– Filendar;
– C. Šćepanovića;
– Poljice;
– Čaja;
– Grlić;
– Novice;
– Baja Sekulića;
– 9. decembra.
Danilovgrad 17.10.
– Velje Polje;
– Orašje bb;
– Čaja;
– Glavica;
– Raskrsnica;
Danilovgrad 17.10 – 20.10.
– Velje Polje;
Danilovgrad 20.10.
– Ćurilac;
Petnjica 16.10-17.10.
– Petnjica;
Berane 18.10-20.10.
– Budimlja.
U toku radova na ugradnji novih brojila, objekti u kojima se vrši ugradnja će biti bez napajanja električnom energijom od 08 do 18 sati. Detaljnije informacije o terminu izvođenja radova potrošači mogu dobiti i od ekipa na terenu.
Najnoviji komentari