Švedski zabavni televizijski šou “Najgori švedski vozač” kroz niz zahtjevnih i urnebesnih testova pokušava da pronađe najgore vozače svoje zemlje, a mi vam predstavljamo izazov tokom kojeg su takmičari morali da pređu poligon u automobilu na čijem se krovu nalazila kada puna vode.
Cilj testa sa kadom je prosuti što manje vode prije završetka poligona, a sudije su smislile način kako da dodatno motivišu vozače pa su otvorile šiber na krovu automobila.
Pošto ova emisija za cilj ima pronalazak najgoreg vozača u Švedskoj, može se reći da su se takmičari posebno trudili da što gore prođu i na ovom testu, a najviše pažnje su privukle Džesika i Marlen, koje su tmurno sjevernjačko vrijeme iskoristile za hladan tuš.


