Srijeda, 6 Maja, 2026
spot_img
NaslovnicaENGLISHBUDVA: Pjevač grupe ,,Džemirokvaj" stiže sljedeće sedmice na odmor

BUDVA: Pjevač grupe ,,Džemirokvaj” stiže sljedeće sedmice na odmor

DSC00160
Džej Kej i Derik Mekenzi u ,,Dakli gardenu” (foto: B. Radonjić)

Pjevač britanske grupe ,,Džemirokvaj” Džej Kej doputovaće sljedeće sedmice u Budvu, gdje će provesti ljetnji odmor, saznaju ,,Vijesti”. Biće smješten u jednom od luksuznih apartmana kompleksa ,,Dakli gardens”.

– Oduševljen prošlogodišnjim nastupom na ,,Sea Dance festivalu”, fanovima koji su ga sjajno dočekali, kao i predivnim zidinama Starog grada, Džej Kej je izrazio želju da se bolje upozna sa ljepotama crnogorskog primorja, kao i da obiđe neka interesantna mjesta, koja nije imao vremena da vidi tokom prošle posjete – navodi izvor ,,Vijesti”.

Džej Kej je prošle godine imao premijerni nastup sa grupom ,,Džemirokvaj” u Crnoj Gori, upravo u Budvi, na festivalu ,,Sea dance”. U sklopu istog festivala upriličena je humanitarna žurka u kompleksu ,,Dakli gardens” na kojoj je plesao sa publikom dok je u pozadini dens hitove puštao Derik Mekenzi, bubnjar ,,Džemirokvaj”.

Tokom ove žurke prikupljeno je, prema saopštenju organizatora, više od 100.000 eura pomoći ugroženima od katastrofalnih poplava u Srbiji, Bosni i Hercegovini i Hrvatskoj.

Grupa ,,Džemirokvaj” radi na osmom studijskom albumu koji će biti objavljen ove godine.

Izvor: Vijesti

 

POVEZANI TEKSTOVI

POPULARNO