Porto Novi

LIGA ŠAMPIONA: Noć puna preokreta

Počelo je četvrto kolo Lige šampiona. Viđeni su nevjerovatni preokreti.
U prvom meču, na ,,Kamp nouu”, između Barselone i Slavije Prag, mreže su ostale prazne.
U drugom duelu, na ,,Gazprom areni” u Sankt Peterburgu, Zenit je poražen od Lajpciga 2:0. Golove su postigli Deme u 50. i Sabicer u 63. minutu.
U trećoj utakmici, na ,,Signal iduna parku” u Dortmundu, Borusija Dortmund, je nakon 0:2 za Inter, stigla do pobjede od 3:2. Golove su za Borusiju postigli Hakimi u 51. i 77. i Brant u 64, a za Inter Martines u petom i Vesino u 40. minutu.
U četvrtom meču, na ,,Stemford bridžu”, Čelsi je, nakon 3:1 za Ajaks, uz dva autogola, došao do remija – 4:4. Golove su za Čelsi postigli Horhinjo u petom i 71, oba iz penala, Aspilisueta u 63. i Džejms u 74. minutu, a za Ajaks Abraham (autogol) u drugom, Promes u 20, Arizabalaga (autogol) u 35. i Van de Bik u 55. minutu.
U petom duelu, na ,,Enfildu”, Liverpul je pobijedio Genk 2:1. Golove za Liverpul postigli su Vijnaldum u 14. i Okslejd-Čemberlen u 53. minutu, a Samata za Genk u 41.
U šestoj utakmici, na ,,Park Olimpik Lionu”, Lion je pobijedio Benfiku 3:1. Golove za Lion su postigli Andersen u četvrtom, Depaj u 33. i Traore i 89. minutu, a za Benfiku Seferović u 76.
U sedmom duelu, na ,,Sao Paolu”, Napoli je remizirao sa Salcburgom 1:1. Gol je za Napoli postigao Lozano u 44, a za Salcburg Haland, iz penala, u 11. minutu.
U osmom meču, na ,,Mestalji”, Valensija je, nakon 1:0 za Lil, pobijedila 4:1. Golove za Valensiju su postigli Pareho (penal) u 66, Sumaoro (autogol) u 82, Kondogbija u 84. i Tores u 90, a za Lil Osimhen u 25. minutu.