Porto Novi
PREPORUKA SPORT

FUDBAL: Trijumf timova Nebojše Jovovića i Željka Petrovića

Printscreen

Al Kuvajt Nebojše Jovovića ima sedam pobjeda na sedam utakmica kuvajtske Premijer lige, no, malo je nedostajalo da se prekine serija, piše portal Vijesti.

Na gostovanju četvrtoplasiranoj Al Salmiji tim 50-godišnjeg crnogorskog trenera je gubio 1:0, pa preokrenuo na 2:1, ostao sa igračem manje kod rezultata 2:2, cijelo drugo poluvrijeme je igrao sa desetoricom, opet poveo 3:2, ali se činilo da će posustati kada su domaći poravnali na 3:3, no u 90. minutu ,,triler-meč” je dobio epilog.

Gol Jusufa Nasera za 4:3 i veliko slavlje Al Kuvajta.

Drugoplasirani Al Arabi je jedini pratilac za sada, ima šest bodova manje i utakmicu manje.

Pobjedu je danas ostvario i drugi crnogorski trener u Kuvajtu, Željko Petrović, čija je Al Kadisija, još jedan velikan, slavila kod kuće protiv Al Nasera – 2:1.

Petrović je preuzeo tim nakon tri odigrana kola i poslije poraza i remija vezao je dvije pobjede. Al Kadisija je sada peta na tabeli.

Izvor: vijesti.me