Zbog planiranih radova na mreži, u ponedeljak 12. aprila, bez napajanja električnom energijom će ostati:
Podgorica
– u terminu od 08 do 15 sati: dio Gornje Gorice- dio ul. Miloja Pavlovića i dio Nikšićke magistrale (od Stratusa prema Komanskom mostu), dio ul. Miladina Popovića, Sergeja Jesenjina, Jelene Balšić, Princa Mihaila Petrovića, AVNOJ-a i dio Zabjela uz magistralu (od kružnog toka do nadvožnjaka).
– u terminu od 09 do 16 sati: dio Zagoriča oko groblja, dio Vranića- dio ul. Dalmatinske, Đura Čagorovića, Luke Gojinića, ul. Vilotija Blečića, Krsta Popivode, Miloša Vuškovića, ul. Emila Zole, Sima Matavulja, Radosava Popovića, Viktora Igoa, Vuka Manđušića i dio ul. Radovana Petrovića, Franca Rozmana, Casno-a i Orijenske.
– u terminu od 09 do 18 sati: Lijeva Rijeka, Brskut, Veruša, Opasanica i Mokra.
Cetinje
– u terminu od 09 do 16 sati: Lastva Čevska.
Danilovgrad
– u terminu od 08 do 15 sati: Dobri Do.
Nikšić
– u terminu od 08 do 16 sati: Gvozdenice.
– u terminu od 08 do 17 sati: Donji Klenak, Šljeme, Čista Vlaka, Prijeka Ljut, Dubočke, Zlatna Strana, Krtine, Garevac, Crni Kuk, Zanuglina i Somina.
– u terminu od 09 do 15 sati: GP Ilino Brdo (Repetiror i Carina), Dolovi.
– u terminu od 10 do 12 sati: Ul. Vuka Karadžića, dio Rubeža.
Bar
– u terminu od 07:30 do 18 sati: Gornji Murići i Pinčići.
– u terminu od 09 do 14 sati: Polje Bar.
– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: Zupci.
Ulcinj
– u terminu od 08 do 15 sati: Naselje Kaliman, Brajše, Gornji Rastiš, Donji Rastiš i Curanovići.
– u terminu od 11 do 15 sati: dio naselja Donji Štoj kod Bregvija i Gonji Štoj.
Kotor
– u terminu od 09 do 11:30 sati: Lastva Grbaljska, Petoselica, Krimovice, Platamuni, Trsteno, Carević, Marović, kratkotrajni prekidi na početku i kraju izvođenja radova.
– u terminu od 09 do 12 sati: Markov Rt, stoliv, kratkotrajni prekidi u periodu izvođenja radova.
– u terminu od 09 do 13 sati: dio Kavača i Orahovac – dio prema Perastu.
– u terminu od 10 do 12 sati: Dobrota, Autokamp.
Tivat
– u terminu od 10 do 12 sati: Matkovići i Radoševići.
Herceg Novi
– u terminu od 08 do 11 sati: Sušćepan, Trebesin.
Andrijevica
– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: selo Gornje Luge i selo Sjenožeta.
Berane
– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: Petnjik, Dapsići, Tmušiće, Batuni, Ranč, Mršina Bara, Planinski prevoj Lokve, Donja Rženica, Zagorje, Kaludra, Rovca, Lisijevo Polje i dio sela Dapsići.
Bijelo Polje
– u terminu od 09 do 15 sati: Lješnica, Radulići i Rakonje.
– u terminu od 09 do 18 sati: Ravna Rijeka, Majstorovina, Božovića Polje, Slijepač Most, Bojišta, Rakita, Mijatovo Kolo, Gilinoge, Pali, Jabučina, Gevčina, Okladi.
Kolašin
– u terminu od 07:30 do 08:30 sati: Vočje, Dugi Laz, Zakrilje, Osreci, Mioska, Raško, Ljuta, Vozarine, Požnja, Krušev lug, Svrke, Dragovića Polje, Redice, Starče, Bojići, Ljevišta.
– u terminu od 07:30 do 18 sati: Mioska, Raško, Ljuta, Vozarine, Požnja, Krušev Lug, Svrke, Dragovića Polje, Redice, Starče, Bojići, Ljevišta.
– u terminu od 08 do 15 sati: Sela, Đuđevina, Bare, Raičevine, Petrova Ravan, Prekobrđe, Podi, Smira, Drijen, Sreteška Gora, Uljari, Sela.
– u terminu od 09 do 15 sati: Lug.
– u terminu od 17 do 18 sati: Vočje, Dugi Laz, Zakrilje, Osreci, Mioska, Raško, Ljuta, Vozarine, Požnja, Krušev lug, Svrke, Dragovića Polje, Redice, Starče, Bojići, Ljevišta.
Mojkovac
– u terminu od 10 do 14 sati: Kraljevo Kolo.
Plav
– u terminu od 09 do 14:30 sati: djelovi sela Pepići i Vojno Selo.
Pljevlja
– u terminu od 07:30 do 18 sati: Crno Brdo.
– u terminu od 09 do 17 sati: Alići, Vilići, Zekavice, Jasen, Dubočica, Rasno, Bratosavina, Podkrajci, Lijeska, Kordovina, Maoče i Potoci.
– u terminu od 09 do 17 sati: Odžak – moguća kratka isključenja na početku i završetku radova
Rožaje
– u terminu od 09 do 14:30 sati: Grižice i Lučice.
Žabljak
– u terminu od 09 do 14 sati: Reciklažni Centar, Kovačka Dolina, Pitomine, Prisoje, Bosača, Vjetrena Brda, Štuoc Vojska, Uskoci, Palež, Kočado, Podgora, Majčina Glavica, Nadgora, Tepca.
Šavnik
– u terminu od 09 do 14 sati: Bijela, Miloševići, Kruševice, Gradac, Mokro, Petnjica, Pošćenje, Kanjon Nevidio, Komarnica, Kozarica, Prekorjače, Duži, Kutnja Njiva, Rudo Polje, Dubrovsko, Gornje Polje.
Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom.U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.
Zbog planiranih radova na mreži, u utorak 13. aprila, bez napajanja električnom energijom će ostati:
Podgorica
– u terminu od 09 do 16 sati: dio Zagoriča oko groblja, dio Vranića- dio ul. Dalmatinske, Đura Čagorovića, Luke Gojinića, ul. Vilotija Blečića, Krsta Popivode, Miloša Vuškovića, ul. Emila Zole, Sima Matavulja, Radosava Popovića, Viktora Igoa, Vuka Manđušića i dio ul. Radovana Petrovića, Franca Rozmana, Casno-a i Orijenske.
– u terminu od 09 do 18 sati: dio Veruše.
Cetinje
– u terminu od 09 do 12 sati: Zagrablje, Savatrans, Romi, Kasomi, Konak, Muhadinovići, Očinići, Očinića Poljane, Borišići, Ugnji, Golijan, Vrela, Obzovica, Gluhi Do, Pačarađe i Prekornica (moguće isključenje u navedenom vremenu).
– u terminu od 09 do 16 sati: Drušići i Markovina.
Danilovgrad
– u terminu od 08 do 15 sati: Dobri Do.
Tuzi
– u terminu od 08 do 16 sati: Akšabanovići, Vulevići, Gornji i Donji Milješ, Tuški Rogami, Krševo, Gureč, dio Kakaricke gore, Omerbožovići, Kuće Rakića, Dinoša, Selište, Prifte, Pikalje, Tergija, dio oko Cijevne, Stanaj Adžaj i Ljuljanovići.
Nikšić
– u terminu od 08 do 15 sati: Krstac i Pilatovci.
– u terminu od 08 do 17 sati: Donji Klenak.
Bar
– u terminu od 07:30 do 18 sati: Kostanjica, Livari, Gornje Briske, Tejan, Kostanjica, Livari, Gornje Briske, Tejan.
– u terminu od 09 do 14 sati: Centar kod Gimnazije i Zupci.
– u terminu od 14 do 18 sati: Stari Bar, Bolnica Bar, Baukovo i Belveder.
Ulcinj
– u terminu od 08 do 15 sati: Kaliman, Brajše, Gornji Rastiš, Donji Rastiš, Curanovići, naselje Kruče Hije, ispod hotela Vidikovac.
– u terminu od 11 do 15 sati: dio naselja Donji Štoj kod Bregvije i Gornji Štoj.
Kotor
– u terminu od 09 do 12 sati: Školski centar, OŠ ” Savo Ilić” i naselje oko njih, Grbalj, Pobrđe, Muo, Ramadanovići.
– u terminu od 09 do 15 sati: Gornji Morinj, Svrčak, Bunovići, Bakoči, Repaje.
Herceg Novi
– u terminu od 08 do 12 sati: Mojdež, Kulinovići i Brajevići, Tjesni klanac u Sutorini.
– u terminu od 11 do 1 5 sati: Sasovići, Avramovići, povremeni prekidi na području Zelenike i Kuta.
Berane
– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: Dio sela Dapsići, Babino, Dragosava, Zagrađe i dio sela Goražde.
Bijelo Polje
– u terminu od 08 do 09 sati: Ravna Rijeka, Majstorovina, Božovića Polje, Slijepač Most, Bojišta, Rakita, Mijatovo Kolo, Gilinoge, Pali, Jabučina, Gevčina i Okladi.
– u terminu od 08 do 18 sati: Slijepač Most 2, Pali, Mijatovo Kolo, Mijatovo kolo-Željeznička stanica, Jabučina, Gevčina, Tusto, Okladi.
– u terminu od 09 do 12 sati: Božovića Polje.
– u terminu od 09 do 15 sati: Nikoljac-Labus, Vergaševići i Gorice.
– u terminu od 12 do 15 sati: Slijepač Most.
– u terminu od 17 do 18 sati: Ravna Rijeka, Majstorovina, Božovića Polje, Slijepač Most, Bojišta, Rakita, Mijatovo Kolo, Gilinoge, Pali, Jabučina, Gevčina, Okladi.
Kolašin
– u terminu od 07:30 do 08:30 sati: Vočje, Dugi Laz, Zakrilje, Osreci, Mioska, Raško, Ljuta, Vozarine, Požnja, Krušev lug, Svrke, Dragovića Polje, Redice, Starče, Bojići, Ljevišta.
– u terminu od 07:30 do 18 sati: Mioska, Raško, Ljuta, Vozarine, Požnja, Krušev Lug, Svrke, Dragovića Polje, Redice, Starče, Bojići, Ljevišta.
– u terminu od 08 do 15 sati: Đuđevina.
– u terminu od 08 do 16 sati: Dulovine, Šljivovica, Izlasci, Manastir Ćirilovac, Smrčje, Rečine, Padež, Skrbuša, Bijeli Potok, Planinica, Mateševo, Jabuka, Italkom, Drcka, Đekići, Sunga, mHE, Suva Gora, Vraneštica, Bare Kraljske, Lug Vukićevića, Drndari.
– u terminu od 17 do 18 sati: Vočje, Dugi Laz, Zakrilje, Osreci, Mioska, Raško, Ljuta, Vozarine, Požnja, Krušev lug, Svrke, Dragovića Polje, Redice, Starče, Bojići, Ljevišta.
Mojkovac
– u terminu od 09 do 16 sati: Gornja Polja.
Gusinje
– u terminu od 09 do 14:30 sati: dio sela Grnčar.
Pljevlja
– u terminu od 07:30 do 18 sati: Crno Brdo.
– u terminu od 09 do 17 sati: Alići, Vilići, Zekavice, Jasen, Dubočica, Rasno, Bratosavina, Podkrajci, Lijeska, Kordovina, Maoče i Potoci.
– u terminu od 09 do 17 sati: Odžak – moguća kratka isključenja na početku i završetku radova
Rožaje
– u terminu od 07:30 do 18 sati: Pripeč, Malindubrava, Vuča, Crnča i Dračenovac.
– u terminu od 09:30 do 14:30 sati: selo koljeno.
Žabljak
– u terminu od 09 do 13 sati: Tmajevci, Meždo, Lazar, Tepačko Polje, servis Stijepović, Hotel Polar Star, engleske vikendice, Borje, Ninkovići, Lukšić, Šumanovac.
Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom.U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.