Utorak, 6 Maja, 2025
spot_img
NaslovnicaDRUŠTVOMILOVIĆ: U Nikšiću se slabo poštuju mjere

MILOVIĆ: U Nikšiću se slabo poštuju mjere

Načelnik Komunalne policije Nikšića Novica Milović rekao je da se epidemiološke mjere u tom gradu slabo poštuju, navodeći da broj inficiranih raste, uprkos tome što su zatvoreni ugostiteljski objekti.

On je u Jutarnjem programu TVCG rekao da bilježe velike gužve na centralnom gradskom trgu, pa se nada manjim okupljanjima nakon zabrane prodaje kafe i toplih napitaka za ponijeti.

-Takođe, brana na Krupcu, park šuma Trebjesa, teško je to iskontrolisati jer su lijepi dani izmamili sugrađane. Velika je brojka građana na otvorenim javnim površinama – rekao je Milović.

On je najavio da će u narednom periodu nadzirati medicinski centar i Dom zdravlja zbog gužvi prilikom pregleda pacijenata.

-Imamo velikih gužvi, službenici su intervenisali nekoliko puta, apelovali da se drži distanca – rekao je Milović.

Svakodnevno će, kaže, biti prisutni na terenu, a naročito ponedjeljkom i petkom, kad su najveće gužve.

 

Izvor: Rtcg

POVEZANI TEKSTOVI

POPULARNO