LIGA NACIJA: Pobjeda Crne Gore

Crna Gora slavila je večeras pogotkom Fatosa Bećiraja iz penala u 93. minutu u Luksemburgu. Bio je to deseti gol Bećiraja u dresu reprezentacije. Bio je ovo ujedno njegov prvi gol nakon tri godine.
Poslije drugog kola Lige C, Grupa 1 izgleda ovako: Crna Gora 6, Luksemburg 3, Azerbejdžan 3, Kipar 0.
Azerbejdžan je večeras pobijedio Kipar 1:0 u gostima. Gol je postigao Medvedev u 29. minutu.
Ostali rezultati Lige nacija: Jermenija-Estonija 2:0 (Karapetijan 43, Angulo 65), Gruzija-Sjeverna Makedonija 1:1 (Okrijašvili, penal, 13 – Ristovski 33), San Marino-Lihtenštajn 0:2 (Hasler 3, Frik 14), Belgija-Island 5:1 (Vitsel 13, Batšuaji 17, 69, Mertens 50, Doku 80 – Fridjonson 11), Danska-Engleska 0:0, Francuska-Hrvatska 4:2 (Grizman 43, Livaković (autogol) 45+1, Upamekano 65, Žiru (penal) 77 – Lovren 17, Brekalo 55) i Švedska-Portugal 0:2 (Ronaldo 45+1, 72).