Zbog planiranih radova na mreži, u nedjelju, ponedjeljak i utorak 13, 14. i 15. oktobra, bez napajanja električnom energijom će ostati:
Nedjelja 13. oktobar
Nikšić
– u terminu od 08:00 do 18:00 sati: Šume, Prisoja, Čeline, Vrzipov do, Presjeka, Srijede
Ponedjeljak 14. oktobar
Podgorica
– u terminu od 00:00 do 03 sata-moguća isključenja: Centar grada, Stara Varoš, dio Bloka 5 i dio grada oko Sportskog centra
– u terminu od 09 do 15 sati: željeznička stanica ,,Bioči”, Potkrš, Klopot, Pelev Brijeg, Lutovo, željeznička stanica ,,Lutovo”, Boljesestra, Seoštica i Orah
– u terminu od 08 do 15 sati: Klopot, dio ul. Milana Raičkovića i dio Kotorske ulice
– u terminu od 09 do 11 sati: Dio zgrada ispod Ljubovića iza Kineske ambasade
– u terminu od 08 do 15 sati: zgrade na uglu Dalmatinske i Moskoovske ulice kod kružnog toka
Danilovgrad
– u terminu od 08 do 15 sati: Kopilje, Gostilje, Vukotica, Dobri Do i Ruišta
– u terminu od 08 do 18 sati: Frutak, Repotitor Kurilo, Ržišta Pješivački Do
– u terminu od 08 d 15 sati: Strahinjići
Cetinje
– u terminu od 08 do 16 sati: Žabljak Crnojevića, Dodoši, Kraće do, Šinđon, Meterizi, Kokošice, Dobrska župa, Đalci, Češljari, Gospoštine, Pipac, Cerov Pod, Jankovića krš, Rvaši, Drušići, Prevlaka, Karuč i Bobija
Nikšić
– u terminu od Od 09:00 do 17:00 sati: Voli, Ibon, Autobuska stanica, Pozorište 18. Septembar, Mex, Stara Varoš, Gojka Gačevića, Željeznička Stanica, bulevar 13 jul, Montex, Okov, Mehanizacija EPCG , Zgrada Bas Mup CG, (Upravna Zgrada mehanizacija i programat), Upravna Zgrada Boksita, HDL Laković Armirački Pogon, Ul.Vuka Mićunovića, dio Njegoševe, Dom Penzionera, Novaka Ramova, Karađorđeva, Ul.Vardarska, dio Kličeva, Hidrotehna, Mrkošnica, Dio Iza Meandera, PP Bast Plastik,Studenca, Brlja, Aerodrom Kočani , NTC logistik, Taložnik, VP Kapino Polje, Pilana Milić Kočani, Poklonci, Poklonci Vodovod, Krupac, Crnodoli, Vitalac, Štedim, Vib-Bas, Lovćen Auto Golijsko Naselje Kličevo, Kamenolom Vrtac, Booster, Radulović Šljunkara, Tunel Budoš, Stubičko Međeđe, Stubički Dolovi, Stubica, Paprati, Cerovo, Bogetići, Drenoštica, Vitasojevići, Straševina, Pekara (Uniprom), Benzinska pumpa Nikšić 3, Kličevo, Mesna Industrija Goranović, Tei Mont, Novi Monte-živ, Žitan Petrol – Brlja, Stovarište Neckom, Agromont, Atlas Montenegro, Vrtac, Široka Ulica, Broćanac, Riđani, Kuside Vojska, Stari Dvori (Stuba), Most Na Moštanici, Metalac, Neckom, Mušovina, Čađalica, Ul.Ivana Milutinovića, Zgrada EPCG, Ul. Peta Proleterska, Ul. Jovana Cvijića, Ul. Manastirska, Ul. Njegoševa, Trg Slobode
– u terminu od 08:00 do 18:00 sati: Zaslap, Nudo
– u terminu od 08:00 do 18:00 sati: Šume, Prisoja, Vrzipov Do, Presjeka, Čeline, Srijede Donje, Srijede Gornje
– u terminu od 08:00 do 16:00 sati: Glibavac, Rastovac, Vidrovan, Pumpe Vidrovan, Kaptaža Vidrovan, Gornje Polje, Orah, Šipačno, Pišteta, Dubrave, Lipova Ravan, Jasenovo Polje, Praga
– u terminu od 08:00 do 18:00 sati: Grahovac
– u terminu od 09:00 do 12:00 sati: Kličevo kod škole
– u terminu od 14:00 do 15:00 sati: Karingtonke
– u terminu od 08:00 do 18:00 sati: Grahovo, Gornje polje, Podkraj
Plužine
– u terminu od 08:00 do 16:00 sati: Dio Goranska, Šume
Herceg Novi
– u terminu od 08 do 15 sati: Mokrine, Kruševice, Vrbanj, Kameno, Žlijebi i Ubli
– u terminu od 08 do 12 sati: Njivički put
Kotor
– u terminu od 08 do 14 sati: Gornji Morinj, Svrčak, Bunovići, Bakoči i Repaji
– u terminu od 10 do 14 sati: Grbalj, naselje Šišići
– u terminu od 09 do 13 sati: Dobrota, Kriva ulica, dio potrošača uz more
– u termnu od 09 do 12 sati: Prčanj, dio potrošača oko Škole
Ulcinj
– u terminu od 08:00-17:00 sati: Šas,Selita, Sukobin, Đonze, Ambula, Fraskanjel, Draginje, Štodra, Lisna Bori, Donji Kravari, Gornji Kravari
Bar
-u terminu od 10:00 – 13:00 sati: Žukotrlica kod Dragana Gulaša, Kočovića i prema školi Anta Đedovića
Berane
– u terminu od 09 do 14:30 sati: Tmušiće i planinski prevoj Lokve
Petnjica
– u terminu od 09 do 14:30 sati: dio sela Trpezi
– u terminu od 09 do 14:30 sati: selo Laze
Plav
– u terminu od 10 do 14:30 sati: dio sela Velika
Rožaje
– u terminu od 10 do 14:30 sati: planinski prevoj Kula
Pljevlja
– u terminu od 09:00-18:00 sati: Bučje, Gosteč, Zadublje, Hoćevina, Šljivansko, Pliješevina, Hođžići, Trnovice
– u terminu od 15:00 – 16:00 sati: Obarde
– u terminu od 09:00-16:00 sati: Brana Otilovići, Mataruge, Gačevića dolina, Kneževići, Raganice, Obarde, Vukovo Brdo, Kleke, Kozica, Raćevo, Vrulja, Breza, Vlaovina, Ćirovići, Ljutići, Podborova i Zelena stijena
Žabljak
– u terminu od 09:00 – 18:00 sati: Uskoci, Njegovuđa, Koča Do
Šavnik
– u terminu od 08:00-18:00 sati: Gornje Polje, Dubrovsko, Rudo Polje, Drinčić, Duži, Kutnja Njiva, Komarnica, Kozarica, Pošćenje, Petnjica, Prekorjače
– u terminu od 09:00-18:00 sati: Timar, Slatina, Mljetičak, Dobra Sela
Bijelo Polje
– u terminu od 08:00 do 09:00: DV 10 kV Tomaševo (Tomaševo, Muslići, Skočigorina, Drndari, Selakovići, Obod, Žaljevo, Lijeska, Sokolac, Čokrlije, Grančarevo, Ujniče, Pisana Jela, Šljemena, Barice Škola, reljin Kamen, Kameno Polje, Džukeljska Jama);
– u terminu od 08:00 do 09:00: DV 10 kV Gubavač (Kisela Voda, Livadice, Dubrave, Kukulje, Sela, Potkrajci, Njegnjevo, Sutivan, Kneževići, Orahovica, Konatari, Unevina, Podbrežje, Metanjac, Kanje, Dobrakovo, Milovo, Mioče, Dobro Brdo, Dobrinje, Gubavač, Voljavac, Rodijelja, Žiljak, Bistrica, Kostenica, Jablanovo, Požeginja, Šolje, Mojstir);
– u terminu od 08:00 do 18:00: Barice Škola, Reljin Kamen, Džukeljska Jama, Kameno Polje;
– u terminu od 08:00 do 18:00: Gornja i Donja Orahovica;
– u terminu od 08:00 do 17:00: Rasovo-Škola;
– u terminu od 09:00 do 13:00: Pavino Polje;
– u terminu od 10:00 do 15:00: Stožer;
– u terminu od 09:00 do 14:00: Vergaševići;
– u terminu od 08:00 do 14:00: Dobrinje;
– u terminu od 09:00 do 14:00: Ostrelj;
– u terminu od 17:00 do 18:00: DV 10 kV Tomaševo (Tomaševo, Muslići, Skočigorina, Drndari, Selakovići, Obod, Žaljevo, Lijeska, Sokolac, Čokrlije, Grančarevo, Ujniče, Pisana Jela, Šljemena, Barice Škola, reljin Kamen, Kameno Polje, Džukeljska Jama);
– u terminu od 17:00 do 18:00: DV 10 kV Gubavač (Kisela Voda, Livadice, Dubrave, Kukulje, Sela, Potkrajci, Njegnjevo, Sutivan, Kneževići, Orahovica, Konatari, Unevina, Podbrežje, Metanjac, Kanje, Dobrakovo, Milovo, Mioče, Dobro Brdo, Dobrinje, Gubavač, Voljavac, Rodijelja, Žiljak, Bistrica, Kostenica, Jablanovo, Požeginja, Šolje, Mojstir);
– u terminu od 08:00 do 18:00; sati: Dobrakovo
Mojkovac
– u terminu od 09:00 do 14:00: Gornja Polja;
– u terminu od 10:00 do 14:00: Pržišta;
Kolašin
– u terminu od 08:00 do 17:00: DV 10 kV Skrbuša (Dulovine, Šljivovica, Izlasci, Manastir Ćirilovac, Smrčje, Rečine, Skrbuša, Bijeli potok, Planinica, Padež, Mateševo, Jabuka, Drcka, Đekić, Sunga, Vranještica, Suva gora, Bare Kraljske, Vukićevića lug, Drndari);
– u terminu od 08:30 do 14:30: Liješnje.
Utorak 15. oktobar
Podgorica
– u terminu od 07:30 do 09:30 sati: Srpska, Cijevna, Ljajkovići, Mitrovići i dio Mahale
– u terminu od 09:40 do 11:40 sati: dio Bijelog Polja, Berislavci, Radio predajnik, Plavnica i motel Plavnica
– u terminu od 08 do 15 sati: dio ul. Miloja Pavlovića do magistrale i dio kuća između magistrale i ul. Miloja Pavlović; dio ul. Milana Raičkovića i dio Kotorske ulice; dio Dajbaba
– u terminu od 08:30 do 15 sati: dio Golubovaca, Rog Livade, Šijaci, dio Balabana, dio Trešnjice, Gostilj i Studenac;
dio Golubovaca, dio Balabana, Odžino polje, Gošići i Mataguži
Danilovgrad
– u terminu od 08 do 15 sati: Kopilje, Gostilje, Vukotica, Dobri Do i Ruišta
– u terminu od 08 do 18 sati: Frutak, Repetitor Kurilo, Ržišta i Pješivački Do
– u terminu od 08 do 15 sati: Osredina
– u terminu od 08 do 16 sati: Oćevići, Zaćir, Dubova, Ćeklin, Strugari, Markov Do, Bokovo, Đinovići, Kosijeri, Dobrsko Selo, Ulići, Štitari, Orašani, Mikulići i Tomići
Nikšić
– u terminu od Od 09:00 do 17:00 sati: Voli, Ibon, Autobuska stanica, Pozorište 18. Septembar, Mex, Stara Varoš, Gojka Gačevića, Željeznička Stanica, bulevar 13 jul, Montex, Okov, Mehanizacija EPCG , Zgrada Bas Mup CG, (Upravna Zgrada mehanizacija i programat), Upravna Zgrada Boksita, HDL Laković Armirački Pogon, Ul.Vuka Mićunovića, dio Njegoševe, Dom Penzionera, Novaka Ramova, Karađorđeva, Ul.Vardarska, dio Kličeva, Hidrotehna, Mrkošnica, Dio Iza Meandera, PP Bast Plastik,Studenca, Brlja, Aerodrom Kočani , NTC logistik, Taložnik, VP Kapino Polje, Pilana Milić Kočani, Poklonci, Poklonci Vodovod, Krupac, Crnodoli, Vitalac, Štedim, Vib-Bas, Lovćen Auto Golijsko Naselje Kličevo, Kamenolom Vrtac, Booster, Radulović Šljunkara, Tunel Budoš, Stubičko Međeđe, Stubički Dolovi, Stubica, Paprati, Cerovo, Bogetići, Drenoštica, Vitasojevići, Straševina, Pekara (Uniprom), Benzinska pumpa Nikšić 3, Kličevo , Mesna Industrija Goranović,Tei Mont, Novi Monte-živ, Žitan Petrol – Brlja, Stovarište Neckom, Agromont, Atlas Montenegro, Vrtac, Široka Ulica, Broćanac , Riđani, Kuside Vojska, Stari Dvori (Stuba), Most Na Moštanici, Metalac , Neckom, Mušovina, Čađalica, Ul.Ivana Milutinovića, Zgrada EPCG, Ul. Peta Proleterska, Ul. Jovana Cvijića, Ul. Manastirska, Ul. Njegoševa, Trg Slobode
– u terminu od 08:00 do 18:00 sati: Podkraj, Gornje Polje , Brana, dio Grahova, Grahovo- Škola, Katunjanin, Tospude, Trešnjevo, Repetitor, Rokoči
– u terminu od 08:00 do 16:00: Glibavac, Gornje polje, Rastovac, Vidrovan, Vodovod-kaptaža, Orah, Šipačno, Pišteta, Dubrave, Lipova ravan, Jasenovo polje, Praga
– u terminu od 08:00 do 18:00: Šume, Prisoja, Čeline, Vrzipov do, Presjeka, Srijede
– u terminu od 08:00 do 18:00: Grahovac
– u terminu od 08:00 do 16:00: Petrovići
– u terminu od 08:00 do 18:00 sati: Grahovo, Gornje polje, Podkraj
Plužine
– u terminu od 08:00 do 16:00 sati: Orah
Ulcinj
– u terminu od 08:00-17:00 sati: Šas,Selita, Sukobin, Đonze, Ambula, Fraskanjel, Draginje, Štodra, Lisna Bori, Donji Kravari, Gornji Kravari
Herceg Novi
– u terminu od 08 do 15 sati: Mokrine, Kruševice, Vrbanj, Kameno, Žlijebi i Ubli
– u terminu od 09 do 14 sati: Njivički put, ušće Sutorine
– u terminu od 10 do 11:30 sati: poluostrvao Luštica, cijela teritorija opštine Herceg Novi na Luštici. Naselja Zabrđe, Petrovići, Rose, Klinci, Mrkovi, Zambelići, Begovići, Žanjice, Mirišta, Brguli, Mardari, Ponta vesla
– u terminu od 12 do 17 sati: naselja Kumbor, Đenovići, Zmijica, i dio Zelenike oko Osnovne Škole
Kotor
– u terminu od 08 do 14 sati: Morinj, Gornji Morinj, Svrčak, Bunovići, Bakoči i Repaji
– u terminu od 09 do 12 sati: Prčanj, dio potrošača oko Škole
– u terminu od 09 do 11 sati: Dobrota, Kriva ulica, dio potrošača uz more
Pljevlja
– u terminu od 09:00-18:00 sati: Bučje, Gosteč, Zadublje, Hoćevina, Šljivansko, Pliješevina, Hođžići, Trnovice
– u terminu od 15:30 – 17:00 sati: Mataruge
– u terminu od 09:00-16:00 sati: Brana Otilovići, Mataruge, Gačevića dolina, Kneževići, Raganice, Obarde, Vukovo Brdo, Kleke, Kozica, Raćevo, Vrulja, Breza, Vlaovina, Ćirovići, Ljutići, Podborova i Zelena stijena
Žabljak
– u terminu od 09:00 – 18:00 sati: Koča Do
Šavnik
– u terminu od 10:00-15:00 sati: Grad Šavnik, Opština Šavnik, bolnica
– u terminu od 08:00-18:00 sati: Gornje Polje, Dubrovsko, Rudo Polje, Drinčić, Duži, Kutnja Njiva, Komarnica, Kozarica, Pošćenje, Petnjica, Prekorjače
Bijelo Polje
– u terminu od 08:00 do 09:00: DV 10 kV Tomaševo (Tomaševo, Muslići, Skočigorina, Drndari, Selakovići, Obod, Žaljevo, Lijeska, Sokolac, Čokrlije, Grančarevo, Ujniče, Pisana Jela, Šljemena, Barice Škola, reljin Kamen, Kameno Polje, Džukeljska Jama);
– u terminu od 08:00 do 09:00: DV 10 kV Gubavač (Kisela Voda, Livadice, Dubrave, Kukulje, Sela, Potkrajci, Njegnjevo, Sutivan, Kneževići, Orahovica, Konatari, Unevina, Podbrežje, Metanjac, Kanje, Dobrakovo, Milovo, Mioče, Dobro Brdo, Dobrinje, Gubavač, Voljavac, Rodijelja, Žiljak, Bistrica, Kostenica, Jablanovo, Požeginja, Šolje, Mojstir);
– u terminu od 08:00 do 18:00: Barice Škola, Reljin Kamen, Džukeljska Jama, Kameno Polje;
– u terminu od 08:00 do 18:00: Livadice, Dubrave, Kukulje, Sela;
– u terminu od 08:30 do 14:00: Lješnica;
– u terminu od 09:00 do 15:00: Pavino Polje;
– u terminu od 08:00 do 14:00: Cerovo;
– u terminu od 08:30 do 14:00: Dupljaci;
– u terminu od 11:00 do 14:00: TS 35/10 kV Medanovići (Cerovo, Medanovići, Bolnica, Babića brijeg, Zaimovića livade, Gornji grad, Malo Polje, Rakonje, Nikoljac, Centar grada (do Doma Zdravlja-rijeka Lješnica), Rogojevići, Lješnica, Banje Selo, Lipnica;
– u terminu od 12:00 do 13:30: TS 35/10 kV Čokrlije (Tomaševo, Muslići, Skočigorina, Drndari, Selakovići, Obod, Žaljevo, Lijeska, Sokolac, Čokrlije, Grančarevo, Ujniče, Pisana Jela, Šljemena, Barice Škola, reljin Kamen, Kameno Polje, Džukeljska Jama, pavino Polje, Bijeli Potok, Biokovac, Mahala, Krstače, Grab, Kičava, Stožer, Kovren, Vergaševići, Gorice, Slatka);
– u terminu od 10:00 do 11:30: TS 35/10 kV Ribarevine (Ribarevine, Ostrelj, Ramčina, Ravna Rijeka, Slijepač most, Mijatovo kolo, Majstorovina, Božovića Polje, Pali, Jabučno, Gevčina, Okladi, Kruševo, Zaton);
– u terminu od 17:00 do 18:00: DV 10 kV Tomaševo (Tomaševo, Muslići, Skočigorina, Drndari, Selakovići, Obod, Žaljevo, Lijeska, Sokolac, Čokrlije, Grančarevo, Ujniče, Pisana Jela, Šljemena, Barice Škola, reljin Kamen, Kameno Polje, Džukeljska Jama);
– u terminu od 17:00 do 18:00: DV 10 kV Gubavač (Kisela Voda, Livadice, Dubrave, Kukulje, Sela, Potkrajci, Njegnjevo, Sutivan, Kneževići, Orahovica, Konatari, Unevina, Podbrežje, Metanjac, Kanje, Dobrakovo, Milovo, Mioče, Dobro Brdo, Dobrinje, Gubavač, Voljavac, Rodijelja, Žiljak, Bistrica, Kostenica, Jablanovo, Požeginja, Šolje, Mojstir);
– u terminu od 08 do 18 sati: Dobrakovo i Mirojevići
Mojkovac
– u terminu od 09:00 do 13:00 sati: Lepenac
Kolašin
– u terminu od 09:00 do 15:00: DV 10 kV Lipovo (Plana, Bistrica, Migalovica, Gornje I Donje Lipovo, Blatina, Lancer);
– u terminu od 09:00 do 18:00: DV 10 kV Prekobrđe (Bare, Uljari, Sela, Prekobrđe, Petrova ravan);
– u terminu od 09:00 do 18:00: DV 10 kV Rovca (Jasenova, Ocka gora, Cerovica, Liješnje, Duboko, Međuriječje, Gornja Rovca)
– u terminu od 10 do 12 sati: Fak i Veletrgovina
Berane
– u terminu od 09 do 14:30 sati: Tmušiće i planinski prevoj Lokve
– u terminu od 09 do 14:30 sati: planinski prevoj Lokve
– u terminu od 09 do 11 sati: dio gradskog naselja
– u terminu od 09 do 14:30 sati: selo Crljevine
Plav
– u terminu od 09 do 14:30 sati: dio sela Meteh
Rožaje
– u terminu od 09 do 11:30 sati: dio sela Biševo
– u terminu od 12 do 15 sati: dio sela Radetina
– u terminu od 09 do 14:30 sati: dio sela Bašča
Revitalizacija srednjenaponske i niskonaponske mreže
Zbog radova na revitalizaciji energetskih objekata – u terminu od 08 do 18 sati, bez napajanja električnom energijom će ostati:
Berane (od 14.10. do 18.10)
Šekular, Lukin Vir, Trepča, Rijeka Marsenića, Jugovine, Vinicka, Navotina, Gradina, Buče, Dolac, Lužac
Šavnik (od 14.10. do 18.10)
14, 15. I 18.10.
RUDO POLJE
DUBROVSKO
GORNJE POLJE
DUŽI
KUTNJA NJIVA
KOMARNICA
KOZARICA
POŠĆENJE
PETNJICA
16. I 17.10.
BIJELA
MILOŠEVIĆI
KRUŠEVICE
18.10.
MOKRO
GRADAC
Nikšić (od 14.10. do 18.10)
Ponedjeljak Zaslap, Nudo 1 i 2,
Utorak- Sve osim TS-K Spila, TS-K Savino Brdo, TS-K Okolista, STS Zagora Donja, TS-K Grahovac, STS Rojevici, STS Osjecenica, STS Zakurljaj i STS Prisoje, Zaslap, Nudo 1 i 2.
Srijeda- STS Zaslap, Nudo 1 i 2 ,
Cetvrtak- STS Tospude1, STS Tresnjevo, STS Repetitor, STS Rokoci 1 i 2,
Petak- STS Rokoci 1 i 2
Bijelo Polje (od 14.10. do 18.10)
– Strojtanica, Kisjela Voda, Potkrajci, Njegnjevo, Sutivan, Dubrave, Kukulje, Livadice, Sela, Oluja, Donja, Unevina Nova, Metanjac, Kanje, Dobrinje, Mioče, Dobro Brdo, Dobrakovo, Rodijelja, Pećarska, Žiljak, Boturići, Mirojevići, Kok, Hasanbegovići, Bistrica, Dolac, Mojstir, Šolje, Jablanovo, Požeginja
– Barice
Danilovgrad (od 14.10 do 18.10)
– Pješivački Do
– Ržišta
– Frutak
Nova brojila
Nova elektronska brojila od ponedeljka 14. oktobra do petka 18. oktobra, biće ugrađivana na sljedećim lokacijama:
Nikšić 14.10 – 15.10.
– Grahovo
– Vuka Karadžića bb
– Bobova ulica bb
– Trg Save Kovačevića bb
Nikšić 15.10 – 16.10.
– Grahovo
– Njegoševa
– Čeline
– Njegoševa 18
– R. Dakića
Nikšić 17.10.
– Grahovo
– Podkuraj
– Alekse Backovića 115
– Gornje Polje
– Vojvode Ilije 3
Nikšić 18.10.
– Grahovo
– Gornje Polje
U toku radova na ugradnji novih brojila, objekti u kojima se vrši ugradnja će biti bez napajanja električnom energijom od 08 do 18 sati. Detaljnije informacije o terminu izvođenja radova potrošači mogu dobiti i od ekipa na terenu.
Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom. U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.
Najnoviji komentari