DRUŠTVO PREPORUKA

GLAVNI GRAD: Ovo su dobitnici diplome ,,Luča” sa teritorije Podgorice

U osnovnim školama na teritoriji glavnog grada, 345 učenika nagrađeno je diplomom ,,Luča”.

OŠ “Vladika Danilo”: Anđela Bubanja, Nevena Vukčević, Nikolina Maraš, Vlada Boljević, Matija Milićević.

OŠ “29. novembar”: Abida Ljuljanović

OŠ “Radojica Perović”: Jovana Bojanović, Pavle Bojović, Iva Brnović, Luka Mijović, Luka Ristanović, Hristina Rondović, Filip Spasojević, Anđela Ćuković, Andrea Đukić, Matija Todorović, Luka Vemić, Anastasija Vukadinović, Petar Abramović, Ksenija Burić, Nina Bracanović, Uroš Radunović, Branko Raičković, Andrija Šoškić, Eva Zečević, Iva Dragaš, Milica Đoković, Viktor Novaković, Sanja Pešić, Marija Radonjić, Milica Stojanović, Nina Vidaković, Lazar Vratnica, Stefan Vulanović.

OŠ “Vladimir Nazor”: Majda Lika, Stefana Raković, Đurađ Jevrić, Ognjen Sekulović, Kristina Marković, Matija Popović, Jovana Ostojić, Tamara Jovović, Aleksa Raković, Jovana Vujošević, Jovana Keković, Marko Pavićević, Milena Rajković, Balša Tomović, Milena Vidić, Barbara Mićović.

OŠ “Savo Pejanović”: Cana Bulatović, Stefan Pupović, Pavle Radoman, Nađa Rajković, Teodora Kljajić, Marija Kovačević, Nađa Maretić, Ksenija Popović, Anja Vešović, Petar Vlahović, Matija Vuković, Valentina Danaj, Minja Stojanović, Jovana Tošković, Irina Vujović.

OŠ “Niko Maraš”: Lana Dobrović, Ognjena Ražnatović.

OŠ “Pavle Rovinski”: Dunja Đuranović, Emanuela Ljutić, Tayra Redžepagić, Bojana Žižić, Milica Žižić, Saša Martinović, Elena Vujošević, Tatjana Nikolić, Stanica Peković, Ksenija Vasiljević, Mitar Janković, Ksenija Tadić, Filip Femić, Lana Jovanović, Katarina Šljukić, Vasilije Ašanin, Tina Bogojević, Alen Ganjola, Iva Glomazić, Igor Joković, Anja Kaluđerović, Tara Vukašinović.

OŠ “Maksim Gorki”: Milica Đurović, Tara Joksimović, Katarina Keković, Staša Beratović, Anastasija Dobrilović, Danica Mihaljević, Relja Mrvaljević, Nikola Popović, Aleksa Potpara, Ivona Bjelanović, Sofija Đurović, Nastasja Gluščević, Morena Marković, Natalija Mićunović, Filip Miranović, Petar Tabaš, Una Vojvodić, Matija Vraneš, Andrea Brajović, Nađa Klikovac, Milica Bulatović, Draško Gujić, Aleksandra Miranović, Katarina Novaković, Ksenija Strugar.

OŠ “Marko Miljanov”: Lana Garčević, Filip Ivezić, Andrea Aletić, Vladana Dabović, Marija Popović, Irina Vujošević, Nina Vukčević.

OŠ “Oktoih”: Staša Bošković, Milica Jovićević, Lana Lazarević, Ilhan Kurpejović, Nevena Adžić, Jana Bečanović, Radovan Kažić, Marko Knežević, Maša Rovčanin, Kristina Šaban, Aleksa Šljivančanin.

OŠ “Božidar Vuković-Podgoričanin”: Almin Radončić, Ilija Fatić, Stanko Vujadinović, Đorđe Radović, Ajla Malević, Zlatan Toskić, Mia Šarčević, Anastasija Vlahović.

OŠ “Vuk Karadžić”: Vladimir Đurašić, Andrea Vukčević, Nevena Đurović, Vasilisa Ilinčić, Ksenija Krivokapić, Tomislav Prelević, Jana Cicmil, Sara Đoković, Kristina Mrkić, Novak Novaković, Milica Pištalo.

OŠ “Mahmut Llekić”: Lea Sinishtaj, Merita Dukaj, Monika Dedvukaj, Teuta Lulgjuraj, Albin Nikprelaj, Kristjan Đolević, Nikolina Dušević, Kristijana Djonaj, Andrea Camaj, Iliriana Camaj, Mensura Drešević, Selman Micović, Aldin Softić, Almir Muhović, Lejla Bibuljica, Elmedina Mušanović, Eldin Micović, Kenan Kaluđerčić, Rafaela Dušević.

OŠ “Zarija Vujošević”: Sara Radović, Lazar Raičević, Stefan Nikčević, Magdalena Maraš, Lana Vujošević.

OŠ “Milan Vukotić”: Anja Panić, Valerija Cavnić, Vojin Cavnić, Veljko Lukačević, Pavle Markuš, Milica Radinović, Andrija Đurović, Nemanja Rešetar, Ivona Ulićević, Nikolina Damjanović.

OŠ “Dr Dragiša Ivanović”: Ana Đukić, Andrej Ivanišević, Boris Ivanović, Sanja Milošević, Jovana Rajković, Ana Vujisić, Valentina Pavićević, Ivona Krivokapić, Viktorija Šćepović, Ivana Furtula, Tihomir Miladinović, Matija Đukić, Labud Ivanović, Tea Bojović, Mia Dragović, Anja Popović, Saša Jovanović, Pavle Milikić, Iva Petrović, Marijana Šćepanović.

OŠ “Vlado Milić”: Boris Mugoša, Milan Leovac, Andrea Kalezić.

OŠ “Sutjeska”: Ivona Banović, Majda Lačević, Lana Lješković, Andrea Prelević, Anika Bracović, Vladimir Ljumović, Anja Mijović, Veljko Obradović, Boris Pantović, Nikola Potpara, Petra Raičević, David Tošić, Jelena Vukčević, Milo Brnović, Danijel Lukić, Filip Mijanović, Jana Radunović, Andrija Ražnatović, Nađa Vukčević, Katarina Žugić, Nikolina Vukčević, Tihana Golović, Andrija Mujović, Staša Radunović, Mia Popović, Luka Marojević, Vjera Bulatović.

OŠ “Štampar Makarije”: Ksenija Brinić, Iva Burić, Milena Ćetković, Nađa Globarević, Elena Ivanović, Sofija Kaluđerović, Anja Knežević, Jovan Kovačević, Andrea Lutovac, Ksenija Musić, Mia Radunović, Iva Vujošević, Anđela Vulić, Nemanja Durković, Tamara Kadović, Iva Radević, Iskra Zeković, Ljubomir Bulatović, Filip Domazetović, Sava Drekalović, Igor Đorđević, Bojana Gligorov, Nađa Kaluđerović, Lana Kolašinac, Nikola Popović, Tara Popović, Vasilije Radunović, Bodin Šaranović, Lazar Vlahović, Saša Živaljević, Anja Ćirović, Ilija Ivanov, Eldin Kajević, Aleksa Pavićević, Ksenija Raonić, Luka Lekić, Lea Senić, Milica Vujošević, Milica Vujović, Dejana Blagojević, Jana Boljević, Ognjen Brnović, Maša Kuzmanović, Anja Živanović.

OŠ “Branko Božović”: Sanja Berilažić, Aaleksa Ćetković, Aleksandra Milikić, Aleksa Pavićević, Željka Rovčanin, Zorana Zlajić, Ivana Bulatović, Anja Milić, Anđela Gligorović, Teodora Radunović, Nikoleta Sošić, Anastasija Adžić, Luka Dutina, Dario Šaljanin, Luka Šutović, Mara Martinović, Andreja Vujović, Isidora Mujović, Olga Bulatović.

OŠ “Milorad-Musa Burzan”: Jovana Kalezić, Mina Krpuljević, Marija Šišević, Anastasija Bulatović, Matija Ćorović, Jovan Krivokapić, Iva Martinović, Danilo Raičković, Tijana Svrkota, Iva Vukašinović, Marija Čabarkapa, Božana Đurišić, Vlado Marković, Petar Micevski, Lara Pejović, Andrea Pešić, Jana Vujović, Milica Ašanin, Uroš Bajić, Danica Bojić, Bogdan Danilović, Dimitrije Guzina, Nemanja Kavarić, Iskra Klikovac, Nikolina Lukić, Iva Roganović, Nađa Matković, Anđela Đuranović, Danilo Šabović.

OŠ “21. maj”: Milica Došenović, Laura Kentera, Lazar Milutinović, Ana Mišović, Sabahudin Šarkić, Vukan Anđelić, Jana Božović, Berna Čikić, Itana Đuričanin, Risto Pejović, Stefan Stijepović, Staša Bojanović, Nađa Dragišić, Maša Mijatović, Jelena Zarubica, Teodora Zarubica, Damjan Stanišić.

Učenici koji su osvojili I, II ili III mjesto na državnom takmičenju učenika osnovnih škola Crne Gore:

OŠ “Pavle Rovinski”: Bojana Žižić – za osvojeno II mjesto iz ruskog jezika, Ksenija Despot – za osvojeno II mjesto iz biologije;

OŠ “Sutjeska”: David Tošić – za osvojeno II mjesto iz fizike, Margita Blagojević – za osvojeno I mjesto iz engleskog jezika;

OŠ “Radojica Perović”: Milica Đoković – za osvojeno II mjesto iz francuskog jezika, Luka Ristanović – za osvojeno III mjesto iz fizike;

OŠ “Milorad-Musa Burzan”: Uroš Bajić – za osvojeno III mjesto iz engleskog jezika;

OŠ “Štampar Makarije”: Ilija Ivanov – za osvojeno II mjesto iz engleskog jezika, Milica Vujošević – za osvojeno III mjesto iz francuskog jezika.

Komentariši