Porto Novi
PREPORUKA SPORT

CFL: Remi Sutjeske i Budućnosti, slavili Lovćen, Grbalj i OFK Titograd

Zanimljivo je bilo danas na fudbalskim terenima u 27. kolu Prve crnogorske lige.
Budućnost je u Nikšiću povela 2:0 protiv Sutjeske i to golovima Luke Mirkovića u 18. i 24. minutu. Onda su na scenu stupili Stefan Cicmil, koji je u 28. minutu smanjio rezultat na 2:1, a da se pobrine da Sutjeska ode sa terena sa jednim bodom postarao se Božo Marković koji je gol postigao u 94. minutu.
Ništa manje interesantno nije bilo na Cetinju gdje je Lovćen sa 1:0, golom Čavora u 80. minutu, slavio protiv Zete.
Upravo je OFK Titograd, nakon pobjede nad Petrovcem od 1:0 (Mendi 26′), potisnuo Zetu na četvrtu poziciju na tabeli CFL-a.
Rudar i Iskra podijelili su bodove, odigravši 1:1. Golove su postigli Đalović u 82. za Rudar i Boričić u 70. za Iskru.
Grbalj je pobijedio Mornar. Vuković je postigao het-trik (golovi u 2, 34. i 62. minutu), dok je četvrti pogodak postigao Markos u 24, a za Mornar strijelci su bili Škrelja u 58. i Đukanović, autogol, u 87. minutu.