Vina Pesic
MAGAZIN PREPORUKA

ELITE MODEL LOOK MONTENEGRO: Lice godine je Ksenija Popović

Ksenija Popović je pobjednica izbora Elite Model Look za Crnu Goru. Ona je titulu ,,Lice godine” dobila na danas završenom finalnom kastingu u Podgorici na kojem je bilo prijavljeno više od 30 djevojaka. Predstavljaće našu zemlju na svjetskom takmičenju krajem ove godine.

-Veoma sam uzbuđena, jer se nisam nadala tome, od ovoliko djevojaka, da ću baš ja da prođem. U novembru ću ići na svjetski izbor  i predstavljaću Crnu Goru – rekla je Popović za MNE magazin

Izbor  je organizovala agencija Models Inc, a u žiriju su bile Marija Vujović-Vukčević, jedna od vlasnica Models Inc i predstavnica Elite agencije iz Pariza Dženifer Koup.

– Veoma sam zadovoljna izborom. Cura ima sve što treba da ima cura za Elit-ovo takmičenje, prirodna je i visoka, tanka, tako da to je ono što je najbitnije. Fina je, komunikativna, vaspitana, to je ono što mi je isto veoma drago. Nisam zadovoljna sa odazivom. Mali broj cura se prijavio ove godine, za razliku od prošlih – rekla je Vujović-Vukčević za MNE magazin.

Ona je dodala da pobjednica deset dana pred takmičenje odlazi u tu zemlju gdje se održava izbor na pripreme.

– Tamo će imati instruktore plesa, joge, hoda, tamo će da rade buk, da vide znamenitosti te zemlje – objasnilla je naša sagovornica proces priprema.

Podsjetimo, Elite Model Look je jedan od najprestižnijih svjetskih izbora koji pruža jedinstvenu priliku mladim devojkama iz cijelog svijeta da zakorače u svijet mode, postanu profesionalni modeli i ostvare uspješne karijere.

Preko ovog izbora otkrivene su Sindi Kraford, Žizel Bundšen, Adriana Lima, Marija Vujović, Irina Đuranović.

 

B.R.

Foto: B. Šekularac