Subota, 6 Decembra, 2025
spot_img
NaslovnicaDRUŠTVOCRNA GORA: „Flydubai“ leti i nakon sezone

CRNA GORA: „Flydubai“ leti i nakon sezone

Foto: exyuaviation.com

Aviokompanija „Flydubai“ iz Ujedinjenih Arapskih Emirata neće prekidati aviosaobraćaj sa Crnom Gorom nakon završetka glavne ljetnje turističke sezone, već će nastaviti da između dvije države saobraća tokom cijele godine.

Iz „Flydubaija“ je saopšteno da su zbog odličnih rezultata postignutih u prvoj sezoni svojih operacija u Crnoj Gori na liniji Dubai-Tivat-Dubai, odlučili da za tivatski aerodrom lete mjesec dana duže nego što je to bilo prvobitno planirano, pa će njihovi avioni u Tivat slijetati do 27.oktobra, umjesto samo do 26.septembra kako se ranije planiralo.

U novembru će „Flydubai“ sa tivatskog preći na podgorički aerodrom na koji će njihovi avioni sljetati do početka naredne ljetnje turističke sezone, kada se saobraćaj iz Dubaija opet vraća u Tivat.

Inače, najveća tzv. hibridna aviokompanija iz regiona Persijskog zaliva, „Flydubai“, svoju prvu redovnu sezonsku avio liniju između Ujedinjenih Arapskih Emirata i Crne Gore uspostavila je 23.juna. Njihovi avioni tipa  „boing 737-800“ iz Dubaija za Tivat lete dva puta nedjeljno, ponedjeljkom i petkom.

Izvor: rtcg.me

POVEZANI TEKSTOVI

POPULARNO