Ponedjeljak, 7 Aprila, 2025
spot_img
NaslovnicaDRUŠTVOPOTREBNO JOŠ DOSTA NOVCA: Udružimo se i pomozimo Ilini i Kristijanu

POTREBNO JOŠ DOSTA NOVCA: Udružimo se i pomozimo Ilini i Kristijanu

Za liječenje Iline (3,5) do sada je sakupljeno 4.013 eura dok je za Kristijana (10) prikupljeno 11.525 eura, istakli su iz Fondacije Budi human i apeloovali na građane za pomoć jer je potrebno još dosta novca.

Ilina i Kristijan boluju od cerebralne paralize.

-Malena Ilina je pametna djevojčica koja je naučila da broji, zna značenje riječi, azbuku i razlikuje boje, ali bolest joj ne dozvoljava da raste i da se razvija kao ostala djeca, jer ne moze da se kreće. Ilini može biti bolje uz vašu pomoć. Njeno liječenje u Turskoj košta 35.400 eura – do sada smo skupili 4.013, a potrebno je još  31.386 – navode iz fondacije Budi human.

Kristijan je mali heroj, on ne hoda, koristi samo lijevu stranu tijela, ali redovno pohađa drugi razred osnovne škole.

-Za liječenje ovog hrabrog dječaka, neophodno je prikupiti sredstva u iznosu od 35.000. Do sada smo skupili 11.525, a potrebno je preostalih 23.474 – navode iz fondacije.

Iz fondacije apeluju da se svi udružimo kako bi pomogli mališanima.

-Porukom 7 na 14543 pomoći ćemo malenoj Ilini da odrasta bezbrižno sa svojim vršnjacima. Slanjem poruke 6 na 14543 pomoći ćemo hrabrom Kristijanu da ide u školu kao i njegovi drugari – navodi se u saopštenju fondacije Budi human.

POVEZANI TEKSTOVI

POPULARNO