Nikšićanin Marko Perunović (43) koji je u subotu veče oko 19 časova nestao, pronađen je živ i zdrav u mjestu Međeđe.
Kako su kazali ,,Vijestima“, Perunović je u subotu veče skrenuo s puta i uslijed pucanja gume i kratera krenuo je pješke, a kako je u pitanju nepristupačan teren izgubio se i nije mogao da nađe put nazad.
Baterija od njegovog telefona se ispraznila tako da nije mogao da pozove pomoć.
Juče je primjetio helikopterske jedinice koje su se uključile u potragu za njim, pokušavao je da im da signal gdje se nalazi, ali bezuspješno.
Pronašao je praznu kuću, i tu se sklonio, gdje je i bio kada su ga danas pronašle ekipe koje od subote veče tragaju za njim.
Porodica se zahvaljuje svima koji su se uključili u akciju traganja za Perunovićem.
Za Perunovićem su ovih dana tragali prijatelji, rodbina, članovi planinarskog kluba ,,Montenegro teram”, lovci, helikopterske jedinice, spasilački klub ,,Extreme”, a danas su stigli i psi tragači iz Herceg Novog.
Izvor: vijesti


