Petak, 18 Aprila, 2025
spot_img
NaslovnicaDRUŠTVOHG BUDVANSKA RIVIJERA: Uskršnji i prvomajski praznici u hotelu ,,Palas" i rizortu...

HG BUDVANSKA RIVIJERA: Uskršnji i prvomajski praznici u hotelu ,,Palas” i rizortu ,,Slovenska plaža”

 
Hotel ,,Palas” u Petrovcu i hotelski rizort ,,Slovenska plaža” u Budvi, u susret uskršnjim i prvomajskim praznicima pripremili su specijalnu ponudu za sve one koji odluče da provedu proljećne praznike u ovim hotelima.
U prijatnom i romantičnom ambijentu hotela ,,Palas”, gosti će imati priliku da uživaju u čarima proljećnog jutra i najljepšim zalascima sunca. Hotel ,,Palas” nije poznat samo po izuzetnom geografskom položaju i prirodnom zelenom okruženju, već i po svojoj udobnosti i izuzetnoj kuhinji sa specijalitetima ovih krajeva.
Po specijalnim uslovima za uskršnje praznike, noćenje na bazi polupansiona – doručak i večera, iznosi 30 eura po osobi uz gratis korišćenje wellness & spa centra. Za jedno dijete do 12 godina, odobrava se gratis boravak, dok je za sljedeće dijete do ovog uzrasta, obezbijeđen popust od 50%.

Hotelski rizort ,,Slovenska plaža” je pravi mali mediteranski grad – jedinstveno mjesto za odmor, udaljeno svega 500 metara od centra i Starog grada Budve. Osim po udobnom smještaju i ljubaznom osoblju, ,,Slovenska plaža” je već decenijama prepoznatljiva po zelenim površinama i bogatom mediteranskom rastinju.

U susret Uskrsu i prvomajskim praznicima, koji su u Budvi poznati i po održavanju Budvanskog karnevala, u hotelskom rizortu ,,Slovenska plaža” gostima se nudi posebna ponuda koja obuhvata noćenja na bazi polupansiona u iznosu od 25 eura po osobi, kao i povoljnosti za djecu: za jedno dijete do 12 godina – gratis boravak, dok je za svako sljedeće dijete do ovog uzrasta obezbijeđen popust od 50%.

Više informacija o navedenim ponudama možete naći na zvaničnom web sajtu Hotelske grupe „Budvanska rivijera“: www.hgbudvanskarivijera.com, kao i putem broja telefona: +382 33 402 456.

-Neka predstojeći uskršnji i prvomajski praznici budu prijatan i nezaboravan ugođaj u društvu porodice, prjatelja i dragih osoba, uz proljećno sunce i more-poručuju iz HG ,,Budvanska rivijera”.

POVEZANI TEKSTOVI

POPULARNO