LIGA ŠAMPIONA: Budućnost u četvrtfinalu igra protiv Baja Marea

Buducnost-Midtjiland-2Rukometašice Budućnosti kao prvoplasirane u grupi 2 izborile su plasman u četvrtfinale Lige šampiona. Izabranice Dragana Adžića u posljednjem kolu glavne runde u Sportskom centru ,,Morača” savladale su Midtjiland 27:21 (14:7) i drugu fazu takmičenja završile sa četiri pobjede i dva poraza.
One u četvrtfinalu igrati protiv Baja Marea, koji je osvojio četvrto mjesto u grupi 1. Prvi meč na programu je 2/3. aprila u Rumuniji, a revanš sedam dana kasnije u Podgorici. U ostalim duelima četvrtfinala sastaće se Rostov – CSM Bukurešt, Larvik – Vardar i Đer – FTC. Uspješniji iz četvrtfinalnih okršaja izboriće plasman na finalni turnir u Budimpešti, koji je na programu 7. i 8. maja.
Izvor: zrkb.me